کاهش وزن سريع با تغيير دادن شيوه زندگي

از ورزش کردن گرفته تا يوگا و نخوردن هله هوله و . ، اين تغييرات ساده در شيوه زندگي کمک خواهد کرد که شما بتوانيد  10 ، 30 ، حتي 50 کبلو از وزن خود را به سرعت کاهش دهيد!

اين يک داستان قديمي است که مي گويد : شما به چگونگي روند زندگي روزمره خود هميشه عادت کرده ايد .در صورتي که بايد بگوييم  ترس از تغييراتي حتي جزئي باعث شده از خواسته هاي خود دور بمانيد .اين جمله در مورد رژيم غذايي و به دنبال آن وزن شما هم صدق مي کند. مثلا براي شما عادت شده که هر روز در دفتر کارتان شيريني بخوريد و باعث شويد بدون آنکه متوجه باشيد کالري خود را مرتبا افزايش دهيد. 
با  کمک گرفتن از روش هاي زير مي توانيد روند زندگي روزانه خود را در رابطه با چگونگي استفاده از مواد غذايي تغيير داده و با سرعت زيادي آنچنان وزن خود را کاهش دهيد که حتي دوراز تصورات شماست. در حقيقت ، ما به خوانندگان اين مطلب گفته ايم که با روش هايي آسان و راحت مي توانند 10، 25 و حتي 60 کيلو از وزن خود را کم کنند.اسراري شگفت انگيز که براي کاهش سريع وزنتان گفته شده است. 

کاهش وزن سريع با تغيير دادن سفارشات غذايي

من به جاي آنکه چندين بار در هفته  براي غذا خوردن به رستوران بروم فقط يک بار در هفته مي روم  و مرغ کبابي به جاي يک کاسه بزرگ ماکاروني سفارش مي دهم .من با پيگيري اين روش توانستم  20 کيلو از ورن خود را کم کنم.

کاهش وزن سريع با تغيير در روش خريد کردن

"من به وزن دلخواه خود رسيدم بعد از آنکه خريد انواع تنقلات از فروشگاه هاي مواد غذايي را متوقف کردم. اگر مي خواستم يک بسته چيپس يا  آب نبات يا شکلات بخرم ، اجبار کرده بودم که تا فروشگاه را براي خريدن آن پياده بروم و آنقدر براي خريدن اين خوراکي ها عذاب مي کشيدم که ديگر از خريدن چنين مواد غذايي سير شدم.

کاهش وزن سريع با خوردن صبحانه 
کاهش وزن,کم کردن وزن,کاهش وزن سريع,کم کردن وزن سريع,روشهاي کاهش وزن سريع,کاهش وزن سريع با خوردن صبحانه

من قبلا صبحانه خوردن را هر روز واجب نمي دانستم. اما حالا روزي نيست که من بدون صبحاته از خانه خارج شوم. من در حال حاضر صبحانه اي در حدود 300 کالري در روز که يک ترکيب سالمي از پروتئين و غلات سبوس دار است مي خورم و در طول روز هم يک ميان وعده مي خورم که براي ميان وعده ها هم به جاي خوردن انواع اسنک هاي مضر يک ساندويچ با کره بادام زميني طبيعي يا کره سيب مي خورم. در کمتر از يک سال ، 65 کيلو وزن کم کردم. 

بيشتر بدانيد : يک رژيم لاغري موفق با 10 صبحانه رژيمي خوش طعم!!

کاهش وزن سريع با دويدن در ساعات مشخصي از روز

"زماني که من مي خواستم يکي از شلوارهاي جينم را بپوشم و اندازه ام نبود تصميم گرفتم لاغر کنم. من شروع به دويدن در حدود  20 دقيقه در روزدر حول و حوش زمان  ناهارکردم. من در دو ماه ، 20 کيلو وزن کم کردم  ، و اکنون شلوارهايم  بيش از حد برايم بزرگ هستند!

کاهش وزن سريع با ترک عادات 

من سيگار را ترک کردم، و به يک باشگاه پيوستم و شروع به کار کردن با يک مربي شخصي کردم. من ورزش مي کردم و احساس سلامتي مي کردم. من در حال حاضر 37 کيلو در طول سه ماه کم کردم! 

کاهش وزن سريع با تغيير در برنامه غذايي 
کاهش وزن,کم کردن وزن,کاهش وزن سريع,کم کردن وزن سريع,روشهاي کاهش وزن سريع,کاهش وزن سريع با تغيير در برنامه غذايي

من در خوردن يکسري غذاها افراط مي کردم و تصميم گرفتم برنامه غذايي ام را تغيير دهم.هنگامي که من غذاهاي پر کالري مانند بستني، تنقلات، را با انواع اسنک هاي کم چرب و دانه آفتابگردان بوداده و غلات سبوس دار جايگزين کردم ، به اين ترتيب نتايج بهتري را در وزن خود ايجاد کردم و اکنون انتخاب هاي بهتري را به طور خودکار انجام مي دهم . در حال حاضر دو بچه دارم ولي از قبل هم لاغرتر هستم .

کاهش وزن سريع با پياده روي به مدت يک ساعت بعد از کار 

" پس از کار، من و همکارانم هر زمان که به خانه برمي گشتيم به سراغ شام مي رفتيم  و بعد از آن تصميم گرفتيم برنامه خود را عوض کنيم و تا يک ساعت بعد از آنکه به خانه مي رسيديم شروع به راه رفتن و دويدن در اطراف خانه کرديم. يک سال بعد، من درحدود  40 کيلو وزن کردم.

بيشتر بدانيد : تاثير پياده روي بر کاهش وزن، براي کاهش وزن چگونه پياده روي کنيم؟

کاهش وزن سريع با بدست آوردن انرژي به همراه موسيقي

من مدتي به ورزشگاه مي رفتم و در آنجا ياد گرفتم که تمرينات ورزشي به همراه موسيقي اثر بيشتري در کاهش وزن خواهد داشت . به اين ترتيب زماني که ورزش کردن را شروع کردم  چون به موزيک گوش مي دادم بدون آنکه متوجه باشم تمريناتم طولاني تر مي شد. يک ماه بعد، من 13 کيلو وزن کم کردم.

کاهش وزن سريع با سبزيجات 
کاهش وزن,کم کردن وزن,کاهش وزن سريع,کم کردن وزن سريع,روشهاي کاهش وزن سريع,کاهش وزن سريع با سبزيجات

با اضافه کردن سبزيجات به غذاهايم کم کم به اين غذاها عادت کردم ، مثلا هنگام درست کردن پيتزا از فلفل سبز به جاي سوسيس پپروني استفاده کردم. من ديگر از خوردن چيزهايي مثل چيپس و يا دسر هاي غني اجتناب کردم و آنچنان به سرعت وزنم کاهش يافت که باور کردني نبود. من در نهايت توانستم 4 سايز کم کنم .

بيشتر بدانيد : براي شام امشب تان سمبوسه سبزيجات درست کنيد

کاهش وزن سريع با فعاليت در خانه

من سعي مي کنم در هر زمان که ممکن است ورزش هاي سبک و مناسبي را انجام دهم . در خانه به هنگام انجام دادن هر کاري و حتي به هنگام تلويزيون ديدن هم ساکت ننشينم. مثلا انجام پرش در خانه و يا روبروي تلويزيون بايستم و اداي تبليغات تلويزيوني را در بياورم و يا در حال شستن ظرف ها برقصم. به اين ترتيب توانستم کالري بيشتري را بسوزانم. در حال حاضر لباس هاي من از قبل برايم مناسب ترو اندازه تر هستند. 

کاهش وزن سريع با تمرينات يوگا

انجام تمرينات يوگا براي ارتباط درست من با غذا و سلامتي بدنم بهترين چيز است. تمرينات آن بايد چندين بار در هفته انجام گيرد و در حال حاضر مدل و انگيزه غذا خوردن من کلا عوض شده است  طوري که من به طور حسي غذا مي خورم و زماني که هم که کاملا سير شدم کنار مي کشم. حقيقتي که تا به کلاس هاي يوگا نرويد متوجه حرف من نخواهيد شد.! 

چگونگي خوردن فست فود ها

هنگامي که براي خوردن انواع فست فودها به بيرون مي رفتم ، از آن غذا مقدار زيادي سفارش مي دادم، اما اکنون با سفارش يک مدل و آن هم کم قانع هستم:  مثلا مقدار کمي سيب زميني سرخ کرده و يا تعداد کمي از تکه هاي مرغ سوخاري. به اين ترتيب درطول هفت هفته توانستم  16 کيلو وزن کم کنم.اکنون از زماني که بچه دبيرستاني بودم هم لاغرترم .

بودجه بندي و صرفه جويي

" من براي آنچه که دوست داشتم بخورم بودجه بندي کردم و در ابتداي هر ماه اندکي پول براي خوردن انواع اسنک ها کنار گذاشتم .به اين ترتيب خودم را مجبور کرده بودم که از خوردن انواع اسنک هاي گران قيمت اجتناب کنم. با خوردن ميان وعده هاي سالم و ارزان قيمت مانند هويج و . ، به جاي انواع شکلات ها و .توانستم کالري زيادي بسوزانم .به اين ترتيب در سه ماه توانستم  20 کبلو وزن کم کنم.

کاهش وزن سريع با کلاس رقص

دو ماه پيش ، من شروع کردم به رفتن به کلاس هاي رقص و دو بار در هفته به اين کلاس ها مي رفتم.  روال رقص طوري بود که روي عضلات به ويژه در پاها فشار زيادي وارد مي کرد و  تپش قلب  را بالا مي برد و بازده زيادي در سوزاندن کالري داشت. به اين ترتيب توانستم در مدت زماني کم به وزن ايده آل خود برسم.

کاهش وزن سريع با نخوردن غذا در شب

هر بار که من تصميم مي گرفتم وزن خود را کم کنم اولين کاري که مي کردم اين بود که از ساعت   :30 شب به بعد ار خوردن هرچيزي خودم را منع مي کردم . اين کار را در 5 روز اول هفته انجام مي دادم و در دو روز ديگر که بيشتر بيرون و به گشت و گذار بودم اين اجبار را براي خودم برمي داشتم و هرچيزي از جمله تنقلات مورد علاقه ام را مي خوردم. به اين ترتيب توانستم تنها در مدت دو ماه وزن زيادي را کم کنم.

کاهش وزن سريع با پياده روي
کاهش وزن,کم کردن وزن,کاهش وزن سريع,کم کردن وزن سريع,روشهاي کاهش وزن سريع,کاهش وزن سريع با پياده روي

من و سگم هر روز مسافت طولاني اي را پياده روي مي کرديم ، اين کار را همه روزه انجام مي دادم .حتي در روزهايي که آب و هوا بسيار وحشتناک و بد است هم اگر شده به مدت 10 دقيقه اين کار را انجام مي دادم. استفاده از کفش هاي ورزشي مورد علاقه ام هم در بيشتر شدن انگيزه من تاثير زيادي مي گذاشت. به اين ترتيب توانستم در طول يک سال 50 کيلو از وزن خود را کم کنم.

فروشگاه اینترنتی مي ,وزن ,کاهش ,کم ,سريع ,يک ,کاهش وزن ,وزن سريع ,به اين ,اين ترتيب ,خود را ,براي خوردن انواعمنبع

فواید بدنسازی برای خانم ها چیست؟

فواید بدنسازی که آن‌را بی‌همتا می‌کند!

نشانه های سکته

تاثیر رابطه جنسی‌ بر بدنسازی

کاهش وزن و تناسب اندام با ورزش چه مدت طول مي کشد

6 باور غلط درباره لاغري و تناسب اندام

۱۰ روش آسان براي حفظ تناسب اندام و رعايت رژيم لاغري

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

تخفیف ویژه قرص چاقی پوما سایت امیر تتلو طاقت بیار مرجع فایل های لایه باز فروشگاه لوازم خانگی سعادت پور تخفیف ویژه خرید آنلاین لوازم یدکی لودر کسب درآمد از اینترنت|مانی فرام وب اجاره انواع ماشین